Srpen 2015

Soldier - 16. kapitola

28. srpna 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 16. kapitola

Slíbila jsem další kapitolku do konce srpna - A PODAŘILO SE! Není možné! A taky není možné, jak ty prázdniny rychle utekly. Já mám naštěstí ještě pár týdnů (asi dva nebo tři - sama nevím :D), ale věřte, že bych klidně měnila, kdyby to znamenalo vyhnout se zkouškovému :D
Každopádně, konec řečí a šup na další kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit! :)Kevin se na mě díval s nakrčeným obočím, "jste tak nehorázně sladcí…"
"To říká ten, kdo se svou drahou polovičkou nemá daleko do svatby?"
"To říká ten, který teď týden nemusí sladit kafe. A nasedej - ať můžeš jet domů."
"Domů," zopakoval jsem s úsměvem.


Soldier - 15. kapitola

18. srpna 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 15. kapitola

Moje milé čtenářky... Doufala jsem, že o prázdninách se mi podaří přidávat opravdu častěji, ale... nějak se to nedaří. V těch neskutečných horkách, které vládly jsem byla ráda, že se "dobelhám" z práce a pak mě navíc dostihla angína - což bylo vážně skvělé. *Nenávidím, když mám v létě angínu - nenávidím, když jsem v létě nemocná - není nic horšího!* Ale angína tento týden konečně polevila a já se tedy rozhodla, že už vážně musím přidat další kapitolku, i když je teda kratší, než jste zvyklé... ale snad mi to odpustíte! V příští kapitolce vám to vynahradím! Takže pac a pusu, konec řečí a přeji příjemné čtení :*Jen jsem přikývl a snažil se v hlavě potlačit ten pocit nejistoty, toho zahořklého červa, který neustále nahlodával všechny pozitivní zprávy a soustředit se na slova, která by mohla znamenat můj brzký návrat do normálního života. Života mimo tuto kliniku - život, kde bych se necítil jako vysloužilý válečný veterán, kterým jsem rozhodně být nechtěl - ještě ne! Dostal jsem druhou šanci a tu hodlám využít naplno!