Červenec 2015

Soldier - 14. kapitola

23. července 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 14. kapitola

Moje milé čtenářky, tak je tu další kapitola - opět s větší prodlevou, než jsem doufala, ale co se dá dělat. Určitě to znáte - jsou prázdniny, k tomu všemu nějaká ta brigáda - ve které jsem momentálně od rána do večera, práce na zahradě, výlety s rodinkou... Zkrátka - nemám vůbec tolik času, kolik jsem myslela, že budu mít. Ale i přesto doufám, že vám dnešní kapitolka udělá radost. Je spíše taková oddechová - žádná hrůza, žádný vzrůšo - Přesto vám přeji příjemné čtení a užívejte prázdnin!Ještě chvíli jsem se díval do jeho očí, než jsem naposled přitiskl své rty do jeho vlasů a tiše začal počítat,
"Jedna - dva - tři."

Soldier - 13. kapitola

1. července 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 13. kapitola

Milé čtenářky, tak jsou tady prázdniny. Doufám, že si je všichni pořádně užijete, odpočinete si, polenošíte a zkrátka budete dělat to, co vás baví a na co třeba přes školní rok nemáte čas.
A k tomu prvnímu "prázdninovému" dnu vám přináším další kapitolku, která je opět dopsaná "za minutu dvanáct :D" nebo v mém případě spíše za minutu osm :D Na psaní bohužel nemám příliš mnoho času, takže vážně nevím, kdy bude pokračování, ale to není podstatné... Teď vám přeji příjemné čtení a krásný "oficiálně" první prázdninový večer :)"Dobře. Ale mám jednu podmínku."
"Jakou?"
"Co je ta druhá možnost? Myslím tím… to horší než obyčejné noční můry?!"