Červen 2015

Soldier - 12. kapitola

17. června 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 12. kapitola

Tentokrát uplynuj "jen" týden a je tu pokračování :) Doufám, že se vám bude líbit, protože mě psaní této povídky zase chytlo a jde to o něco líp, než psaní kapitolky minulé. A zároveň jsem děj posunula, abych se dostala k tomu, co mě během "horších" dnů napadlo :D Mimochodem, za případné chyby se omlouvám, ale času prostě není tolik, kolik bych si přála :)
Tak už zbývá jen jediné - Příjemné čtení!
"Sklapni, Sebastiane," odsekl ostrým tónem, ale z jeho očí, z jeho očí, které se stále vpíjely do těch mých, jsem poznal, že slova byla jen slova - proto jsem se k němu naklonil a vtiskl mu pusu na tvář. "Promiň, nemohl jsem si pomoct!"


Soldier - 11. kapitola

10. června 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 11. kapitola


Úvodem bych chtěla prohodit pár slov - nemusíte to číst, to ani náhodou - ale to jen pro ty, kteří chtějí být v obraze.
Zkrátka - psát v průběhu semestru je těžší, než jsem myslela. Stále se něco děje, jsou úkoly, seminárky, práce a úvahy z hodiny na hodinu. A k tomu jeden významný detail. Člověk to nemůže jen tak odbýt (a nesfoukne to za pár minut), jako na střední :D No a když nezvládám psát přes semestr, ve zkouškovém je to takřka nemožné! :D
Proto je tu nová kapitolka až teď - tímto se vám chci omluvit - prostě nejsem stroj, stále chci psát pro radost, a kdybych se do toho po nocích nutila, možná bych něco napsala, ale už by to nebylo ono... (ke všemu nejen škola, ale i já mám svůj život, své problémy a své "depky"! - Které mi pomáhají vymýšlet depkoidní náměty, které se brzo v této povídce objeví!!! *natěšený a zlomyslný výraz*) Ale dost řečí a rovnou k další kapitolce...

Po neskutečně dlouhé době je tu pokračování - a pokud se ještě nějaké čtenářky vůbec najdou - přeji příjemné čtení :)


A když už jsem mu chtěl konečně zavolat, uviděl jsem balíček, který stále ležel osamoceně na botníku v chodbě. Pomalu jsem přešel k němu a rozbalil ho. "Sebastiane," vydechl jsem a cítil, jak mé oči zaplavují slzy. Uvnitř byla v tmavém rámečku naše společná fotka. Fotka, kterou jsme vyfotili dnes odpoledne a u ní, jeho rukopisem, stálo "Asi jsem se zamiloval… S."