Březen 2015

Soldier - 10. kapitola

29. března 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 10. kapitola

Mé milé čtenářky, omlouvám se za to čekání, ale tento semestr je nějakej bláznivej. Každý týden kotel úkolů, seminárky, a téměř žádný volný čas a už vůbec ne na psaní. Ale je tu další kapitolka (a nevím, kdy bude ta další, protože ještě nemám z jedenáctné napsané ani ň), ale i přesto doufám, že si tuto užijete a že se bude líbit!!!


... "Chtěl ses mě ptát na spoustu otázek…"
"Pravda. Vzpomínám si…"
"Oooo," protáhl a přikývl, "gratuluju."
"Csss," odsekl jsem, ale neubránil se úsměvu. I kdybych chtěl, na Kurta bych se snad zlobit ani nemohl. "Tak jsi připravený?"
"Samozřejmě. Můžeš se ptát."


Soldier - 9. kapitola

14. března 2015 v 20:00

Soldier - 9. kapitola


Týden se s týdnem sešel a já sem dávám další kapitolku, kde se Kurt se Sebastianem konečně potkají!
Přeji příjemné čtení!
"Nevzdám se ho - ne bez boje."
"To zní jako souhlas," pronesl Kevin a potěšeně se usmál.
"Už to tak asi bude," připustil jsem a konečně se mohl zhluboka nadechnout.


Soldier - 8. kapitola

7. března 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 8. kapitola

Je tu další kapitolka a řekla bych, že se máte na co těšit! Je tam jeden "zásadní" okamžik.
Jinak musím říct, že je pro mě stále "těžší" psát, protože už se dostávám do té šťastné fáze, která mi poslední dobou moc nejde přes prsty. Možná je to tím, jak se cítím a díky tomu, co se kolem mě děje. Prostě toto období není to nejlepší... :) Ale jelikož hlavním postavám mé povídky svítá na lepší časy, věřím, že s příchodem jara bude líp všude! :P
Užijte si další kapitolku :)"Dobře, jen… může to počkat? Dnes bych chtěl být sám a s rodinou." Kývl jsem k mámě, která už opět tiše seděla na pohovce pod oknem.
"Samozřejmě, pokud je to zatím všechno, půjdu. Kdybyste cokoliv potřeboval, zavolejte sestru a ta mi dá vědět, ano?"
"Jistě," usmál jsem se a znovu si lehl do měkkého polštáře.


Soldier - 7. kapitola

1. března 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 7. kapitola


Tak, je tu další kapitolka! Tentokrát se v ní opravdu nic neděje, takže můžete být klidné - ale přesto doufám, že se vám bude líbit. Sebastian se totiž vrací "domů" a už v další kapitolce se bude znovu bude řešit "Kurt" a dojde k určitému "posunu/zlomu" :D (Jak se na to tak dívám, je to spousta uvozovek :D Ale musí to tak být :D)
Přeji příjemné čtení!Odložil jsem dopis stranou a natáhl se k druhému. Znovu jsem rozlepil obálku a vytáhl další, plně popsaný papír. "Vzpomenu si," zašeptal jsem, dodávajíc si odvahu, "musím si vzpomenout - jiná možnost není! Nemůžu přijít o část svého života!"