Únor 2015

Soldier - 6. kapitola

25. února 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 6. kapitola


Ano, je to tak. Je tu další kapitola, ve které se zatím nic moc neděje, ale přesto doufám, že se bude líbit! Jen ještě jedno malé upozornění, tahle kapitola je opět spíše mezi "Kevinem a Sebem" a je tam jedna část, u které možná budete potřebovat kapesníček. Tak nějak jsem ji napsala, ani nevím proč, ale najednou tam byla, a když jsem si ji po sobě četla, trochu mi to vehnalo slzy do očí :D"Sebe, co tu nacvičuješ?"
"Já jen - jsem unavený… promiň-,"
"Ne, myslím tím… Kurt - pořád jsi o něm mluvil, a teď takový pohled? Něco se mezi vámi změnilo? Nebo co to mělo znamenat?"
"No," zamrkal jsem a nejistě zašeptal, "já jen… o kom to mluvíš? Kdo je Kurt?"


Soldier - 5. kapitola

21. února 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 5. kapitola


Tak a je tu další kapitolka! Hlavně zachovejte klid a zhluboka dýchejte! Všechno bude OK!
(Citlivější povahy předem varuju! Čtení na vlastní nebezpečí! Není to nic pěkného, ale zároveň se tam nic tragického nestane!)
A samozřejmě děkuju za úžasné komentáře k předchozí kapitolce - právě to mě totiž žene do psaní! Děkuju!
Přeji příjemné čtení!Pokoušel jsem se popadnout dech - nebylo to tak snadné - kulky vestou sice neprošly, ale když narazila na můj hrudník, vyrazila mi dech, "Všichni k zemi - zůstaňte v klidu!" Řekl rozrušeným hlasem Drew. A pak se ozvaly další výstřely a já znovu zalapal po dechu.


Další kapitolka? Dnes?!

21. února 2015 v 13:00
Moje milé čtenářky,
jak už asi samotný název článku napovídá, tohle bude krátký informativní článek o další kapitolce, kterou vám sem přidám už dnes! Ani nevím, proč ji nenechám na klasickou neděli, ale tak nějak jsem si řekla, že když není úplně "pozitivní" tak ji dám dneska :D Možná je to tím, že mám prostě týden blbec... A jakoby toho nebylo dost, štěstí, které jsem měla z toho, že jsem se konečně dostala z nachlazení, vystřídal fakt, že mě bolí ucho - jen jeden den jsem zapomněla na čepici :/ a takto se mi to vymstilo... Mám to ale štěstí. Takže ucho bolí a solidně, tak jen doufám, že to nebudu muset jít opichávat :D Prolévám to alpou, poctivou domácí slivovičkou, tak doufám, že to pomůže :D

Ale zpátky k povídce - samozřejmě se nemusíte ničeho bát - vážně všechno dobře dopadne!


Soldier - 4. kapitola

15. února 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 4. kapitola

Moje milé čtenářky, chtěla jsem vám (opět - jak jinak) poděkovat za úžasné komentáře k předchozí kapitolce. A chci vám jen říct, ať se nebojíte. Já jsem strašný posera (jak už asi víte) a bez šťastným konců se neobejdu. No a u této povídky to neplánuju jinak! Takže odhoďte kapesníky a nevyplavujte mi blog :D I když... možná si je ještě vemte, ale slibuju!!! Čestný slovo - všechno dobře dopadne!
Příjemné čtení :)
Sám jsem si lehnul na břicho, chvíli přemýšlel a nakonec vzal propisku do ruky a začal jsem psát.


Soldier - 3. kapitola

12. února 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 3. kapitola


Moje milé čtenářky, jako první jsem vám opět chtěla poděkovat za úžasné komentáře - také kvůli nim tu máte další kapitolku již dnes! Nějak jsem ve psaní pokročila. Možná proto, že si "užívám" poslední dny volna a stále bojuju s celkem brutální chřipkou, nebo co se mě to drží :D Takže sem v posteli a píšu... a navíc k tomu poslouchám úžasný soundtrack z filmu THE THEORY OF EVERYTHING, který mě svým způsobem neuvěřitelně uklidňuje...(A nejen hudba k němu je dokonalá - z filmu jsem byla vážně nadšená a celou dobu s úžasem sledovala neuvěřitelný výkon - především - hlavního hrdiny). Navíc tyhle instrumentálky se prostě neomrzí... a také jsem více najela na vlnu Lany Del Rey, která se jako doprovod ke psaní (a sbírání nápadů) této povídky vážně hodí :D
Ušklíbl jsem se a pohlédl na rozpis skupin. "Hele, jsme spolu."
"A toto," ukázal na prvních pět jmen, "to musí být ti, kteří nás budou mít pod dohledem."
"Hmm, vypadá to tak. Tak pojď, ať se můžeme zabydlet - jestli se tohle slovo vůbec dá použít."


Soldier - 2. kapitola

8. února 2015 v 20:00 ° SOLDIER °

Soldier - 2. kapitola

Ještě než se pustíte do druhé kapitolky jsem chtěla poděkovat za komentáře k té předchozí a zároveň doufám, že vás ani tato nezklame. Jo a ještě jedno info - asi bude mít víc jak 10. kapitol, uvidíme!
Ale teď už konec řečí a já vám přeji příjemné čtení :)

"Půjdeš se mnou nebo chceš počkat tady?"
"Já?" ukázal na sebe a rozhlédl se, "počkám tady, ale ty-," odepnul si pás a políbil mě, "ty si pospěš!"
Polibek jsem mu opětoval, a když se s úsměvem odtáhl, vystoupil jsem z auta a svižným krokem mířil na recepci.


Soldier - 1. kapitola

1. února 2015 v 20:00

Soldier - 1. kapitola

Je tu první kapitolka! Přeju příjemné čtení!
A ještě "malá technická" - Sebastian Kurta ani Blainea nikdy nepotkal!
Nikdy jsem neudělal nic pro ostatní, nikdy jsem nikomu nepomohl. Vždy jsem se soustředil jen sám na sebe - jak mě to naučila výchova mých rodičů. "Ostatní nejsou důležití. Nejdůležitější je myslet na sebe." říkávali.