Listopad 2014

Město bez slunce EPILOG 1/2

20. listopadu 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - EPILOG 1/2

Moje milé čtenářky, já vím! Dnes je pomalu konec listopadu a já se strašně omlouvám, že tu nic nepřibylo. Ale - nestíhám (jak jinak, že?) S vysokou je to těžší, než jsem si myslela. Mám sice vážně pohodový rozvrh, ale těch úkolů... :/ navíc - pomalu, ale jistě se blíží zkouškové a já NIC NEUMÍM = PANIKA! Ach, a možná i proto bylo tak těžké dokopat se k závěrečné kapitolce... možná to bylo i proto, že je poslední a já se nerada s něčím loučím :D
Každopádně - VY si ji užijte a doufám, že vám to dlouhé čekání vynahradí aspoň fakt, že tahle závěrečná kapitolka mi ve wordu (a při úzkých okrajích) zabírá necelých 8 stran a má skoro 4 900 slov :D (= další důvod, proč mi to tak trvalo ;))
Přeji příjemné čtení a užijte si závěrečnou kapitolku.
Za komentář, ať už k závěrečné kapitolce nebo k celé povídce, budu ráda!
PS: A taky jsem vám chtěla poděkovat za návštěvnost, protože na to, že se tu vůbec, ale vůbec nic nedělo byla vážně vysoká :*Znovu se pootočil k nám a pak pokrčil rameny, "přece nenapráskám kamarády." vylezl na stůl a usmál se, "jo, a abych nezapomněl. Já vám věřím." To dodal a zmizel oknem.
S úlevou jsem se otočil k Blaineovi a rozesmál se, "zvládli jsme to," konstatoval šeptem a já jen přikývl, "teď ale nastává ta těžší část."
"Jaká?"
"Jak to uděláme dál?"

Město bez slunce EPILOG 2/2

20. listopadu 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - EPILOG 2/2... A právě v tu chvíli jsem si toho všimnul. Na zemi byla vykreslená mapa. Mapa, kterou jsem už viděl, ale nemohl jsem se rozpomenout, kde.
"Mapa, sakra… kde jsem to viděl," posadil jsem se na zem, otevřel skříňku a… a uviděl jsem to. Stejná mapa, jako ta, na které jsem právě seděl, byla vyrytá do dna té skříňky. "Blaine," zašeptal jsem. "Jsme správně!"