Srpen 2014

Spoilery k 6. sérii

31. srpna 2014 v 16:26 ° Novinky na Blogu °
Spoilery k prvnímu dílu 6. série s mým malým komentářkem...


Už je toho plný internet. Kdykoliv se někam dostanu a chci najít nějaké obrázky a podobné věci do povídek - vyskočí na mě tisíce spoilerů k šesté sérii Glee. Několikrát jsem už odolala a říkala si, že to asi radši řčíst nebudu a nechám se překvapit... Až do dnes. Dnes jsem si to přečetla a zůstala jsem zírat s otevřenou pusou. A co VY?

!!! Spoilery k Glee s06e01 v CČ !!!

Město bez slunce - 5. kapitola

28. srpna 2014 v 20:00

Město bez slunce - 5. kapitola
"Kurte," sevřel mou tvář ve svých dlaních a znovu spojil naše rty. Kolem nás nebylo nic jiného než černá tma, která nás obklopovala a svírala každičký orgán v našich tělech - strachem a nejistotou…
I když se jeho rty odtáhly, stále jsem cítil jeho dech na své tváři - musel být blízko. Znovu sevřel mé dlaně v těch svých a já stále jen v duchu prosil, "světlo naskoč… světlo…" jako už tolikrát v mém životě

Město bez slunce - 4. kapitola

21. srpna 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - 4. kapitola


Je tu čtvrtek a to znamená - další kapitolka. Opět dopsaná tak, tak - proto prosím omluvte případné nedostatky. Jinak, jak tak koukám na kalendář - prázdniny pomalu končí! (A já mám pocit, jakoby teprve začaly.. :( A to přitom byly mé nejdelší prázdniny v životě... :( Achich... A k tomu ještě to pochmurné počasí... :/ Copak toto je závěr prázdnin?)
Každopádně, další kapitolka tu je, tak vám přeji - Příjemné čtení :3Přikývl jsem a znovu se zahleděl do svého otlučeného talířku, než jsem vypustil z pusy něco, co jsem vůbec nahlas vyslovit nechtěl, "proč si mi dal tu pusu?"
"Cože?"
"Proč si mi dal tu pu-pusu," zopakoval jsem už o něco váhavěji, podívat jsem se na něj ale nedokázal.
"Já-…"

ALS Ice Bucket Challenge

21. srpna 2014 v 15:00 ° Níkísek a blog °

ALS Ice Bucket Challenge (Glee cast)

Ano, ano, ALS Ice Bucket Challenge jste už určitě všichni zaznamenali. Je toho plnej Facebook, Twitter, Instagram (a jistě i spousta dalších stránek). U mě šly vždycky tyhle výzvy tak trochu "šejdrem", jako například Beer Challenge - protože prostě - PROČ mám dělat to, co dělají ostatní a ještě se u toho natáčet :D :D :D (pivo navíc nepiju) a tak sem si první říkala - Proč se najednou všichni polívají tou studenou vodou, jim hráblo? A pak jsem konečně narazila i na nějaký příspěvek, kde bylo něco jiného, než jen obyčejný odkaz na video a pochopila jsem, proč tohle ledování...


Město bez slunce - 3. kapitola

14. srpna 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - 3. kapitola
Milé čtenářky, je tu opět čtvrtek (rychleji ty kapitolky asi psát nedokážu, protože jsem ji opět dopisovala na poslední chvíli) a to znamená - další kapitolku! Užijte si ji, přeji příjemné čtení a doufám, že se vám bude líbit!!!


"Ne," zavrtěl jsem hlavou, "nepohádali, jen jsem mu řekl, co si myslím a on se mi vysmál a na plnou hubu řekl, že to přece nemůže být pravda."
"A to tě naštvalo-,"
"Samozřejmě že naštvalo," přikývl jsem a opřel se o stěnu cihlového domu, "a tebe by to nenaštvalo? Zvlášť, když bys o tom byla přesvědčená?"


Město bez slunce - 2. kapitola

7. srpna 2014 v 20:00

Město bez slunce - 2. kapitolaJe tu další týden a s ním i další kapitolka, kterou jsem stihla dopsat - doslova "za minutu dvanáct" :D Ale doufám, že i přesto se vám bude líbit. Příjemné čtení :*