Červenec 2014

Město bez slunce - 1. kapitola

31. července 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - 1. kapitolaTak, týden se s týdnem sešel a je tu další kapitolka! Je o něco delší, než ta minulá, ale snad vám to vadit nebude ;)
Příjemné čtení ;)


Město bez slunce - Prolog

24. července 2014 v 20:00 ° MĚSTO bez SLUNCE °

Město bez slunce - PROLOGKonečně je to tady. Nová povídka a já budu doufat, že se vám bude líbit!
Příjemné čtení ;)


První kapitolka se nezadržitelně blíží!

24. července 2014 v 13:00 ° Novinky na Blogu °

Moje milé čtenářky, vím, že poslední dobou je má aktivita je na bodu mrazu, ale o to víc si cením, že tu stále udržujete "živou" návštěvnost a proto se vám odměním!!!
Dnes, ve svou (myslím, že již klasickou dobu), přesněji v 20:00 bude uveřejněna první kapitolka - přesněji prolog té dlouho slibované KLAINE KAPITOLOVKY!
Ano, ano, ano... konečně se dočkáte!


Inspirace nepřichází, proto nastoupil plán B!

4. července 2014 v 20:00

Moje nejmilejší a nejtrpělivější čtenářky…

Jak jistě víte, škola mi už před více jak měsícem pominula, ale objevil se nový žrout času - a ten je ještě horší, než škola. Ano, správně - je to práce a proto vám říkám, (možná teď budu znít jako ohraná páska starého magnetofonu), ale učte se, učte se, učte se, protože není nic horšího, než být od rána do večera v práci za tak (často) mizerný plat. A to mi stále opakují i mé "spolukolegyně" (jestli se to tak dá říct). Pořád mi říkají, "Nikolko uč se, ať tě tu po prázdninách už nepotkáme jinak, než jako zákazníka…" a musím říct, že tahle brigáda je pro mě vážně často utrpením. Zvlášť, když ještě většina těch "kolegyň" se jen přetvařuje, hrajou si na hrozné kamarádky a pak vás pomluví za zády :P To vážně miluju :3