Únor 2014

You wanna be loved 19.

28. února 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 19.

Moje milé čtenářky, je tu předposlední kapitola, která je naprosto o ničem. Vážně mě škola poslední týden ničila a do toho číst, dodělávat (a ještě lépe) učit se maturitní okruhy... Teď máme prázdniny a já jsem si řekla, že minimálně tři knížky přečtu! :D Nějaké ty kratší, takže...! :D Uvidím, jak to bude s psaním, ale během příštího týdne se určitě dočkáte epilogu a pak se už vrhnu na nějakou tu novou povídku :)"Tohle byla i má nejkrásnější noc v životě," pousmál se a zavřel oči. Za několik minut se jeho dech zklidnil a sevření mé paže povolilo.
"Miluju tě, Kurte…" zašeptal jsem, a za několik okamžiků jsem se i já propadl do říše snů. Těch nejkrásnějších…


Fotky z natáčení 25. 2. 2014

26. února 2014 v 17:25 ° Novinky na Blogu °
NEOZNAČILA BYCH TO ÚPLNĚ JAKO SPOILER, ALE PRO JISTOTU...
vlastně to možná spoiler je, takže...

ČTENÍ A KOUKÁNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!
You wanna be loved 18.

21. února 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 18.


Konečně! Po týdnu vám přináším další kapitolku, ke které jsem se nemohla stále přes tu horu úkolů dostat. Ale teď je tady a já jen doufám, že se vám bude líbit... Každý začíná být opravdu šťastný, tak doufám, že si ji užijete!
Příjemné čtení!"My už teda radši půjdeme, že Sebe," jmenovaný se na mě nevinně pousmál a pak mi vlepil pusu na tvář, "tak určitě," přikývl, "bavte se." A ať už si Jesse udělal o Sebovi obrázek, nebo ne, dvojsmyslnost, která vyzařovala z toho obyčejného slovního spojení, prostě přeslechnout nešla.


Bratrovražda? Hokej Sochi 2014

18. února 2014 v 20:27 ° Níkísek a blog °

BRATROVRAŽDA! Vážně?

Aneb hokej Česko X Slovensko
Sochi 2014

Olympijské hry 2014, konající se v Sochi určitě zaznamenal každý z nás. My jako správní maturanti v průběhu vyučovacích hodin tajně sledujeme online vysílání, pokud není server ČT zrovna přetížen, ale dnes doslova a do písmene nastal pro všechny Čechy a Slováky den Dé!
Když se Češi ve druhé třetině postarali o skóre 4:0, nejeden fanoušek začal jásat nad jasnou výhrou, když se ale ve třetí třetině naši protihráči vzpamatovali, začali opravdu hrát a víc a víc stříleli na branku, ukázalo se, že až tak jednoduché to nebude. Naši "sousedé" se rozhodně nehodlají vzdát a ani nám tu výhru jakkoliv darovat!
Najednou, během několika minut se skóre vyrovnává, Slováci ožívají, Češi si trhají vlasy a já jen koukám a doufám, že vyhrajeme!!! MUSÍME! :D Minulé olympijské hry jsme možná vyhráli, ale mistrovství nám pořádně natrhli prdelky :D Takže jak dnes?

You wanna be loved 17.

14. února 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 17.

Moje milé čtenářky, konečně, po více jak týdnu je tu nová kapitolka. Ale bylo toho prostě moc. Zase a nečekaně škola, ale taky jsem trávila hodně času na webovkách vysokých škol, pokoušejíc se z nich něco vyčíst... no, teď už jen podat přihlášky a začat se "připravovat". Občas si říkám, že bych potřebovala, aby měl den aspoň 48hodin, možná bych toho stihla trochu víc :)
Každopádně, dost kecání, je tu další kapitolka a doufám, že si ji užijete! :*"Budu s tím počítat. A ještě jedna věc," naklonil jsem se k němu a chytil jej za rameno, "chci, abys šel za ředitelem a řekl mu, že jsem se polepšil, ať mi vrátí aspoň kapitánství v lakrosu. Slavíky si klidně nechej, ale co si budeme povídat, Hunter je prostě debil a oni mě potřebují."


You wanna be loved 16.

5. února 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 16.

Je tu další, slibovaná kapitolka! Doufám, že se Vám bude líbit, už pomalu, ale jistě finišujeme! A bohužel, je tu taky nové pololetí, ve škole je toho víc a víc, a jak už jsem nejednou říkala, je čím dál těžší najít si čas na psaní, ale nebojte, budu se snažit i nadále!
Přeji vám všem příjemné a ničím nerušené čtení!


"Proč se na mě tak díváš?"
"J-já," koktal jsem, "já tě miluju."
"Já tebe taky," zašeptal a přejel svými rty po mém krku. "taky tě miluju…"


Potřebuji radu...

4. února 2014 v 17:35

Moje milé čtenářky,


▼ ▼ ▼ ▼ ▼