Leden 2014

You wanna be loved 15.

31. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 15.


Konečně je tu další kapitolka. Omlouvám se za to čekání, ale maturita je (téměř) za dveřma a vážně se začínám učit a času je bohužel málo :( Navíc ještě k tomu povinná četba, která mě nebaví a spoustu dalších věcí. A i když na něj nemám tolik času jako dřív (ani na blog, ani na psaní, což mě neuvěřitelně vytáčí), blog pozastavovat nechci. Příjde mi to zbytečné.
Ale už dost mých "keců", které tu ventiluju... je tu další kapitolka a já vám přeji PŘÍJEMNÉ ČTENÍ!"Kurte," chytil mě za ruku a poposedl si blíž ke mně, "dej mi šanci to napravit. Poslední, poslední šanci, prosím."
"Budu naslouchat, to je to jediné, co ti můžu slíbit."
"A to stačí," usmál se a vyskočil na nohy, "očekávej smsku."
"Proč?" Zeptal jsem se a nejistě se na něj podíval.
"Budou tam instrukce! A prosím, řiď se jimi."

You wanna be loved 14.

26. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 14.

Bez dalšího vykecávání je tu další kapitolka, kterou jsem nakonec tak tak stihla dopsat. Doufám, že se bude líbit!


"Tak očividně byla touha po sexu tak silná, že jsi měl vidiny, nebo já nevím co."
"Tohle je absurdní."
"Ne Sebastiane," praštil jsem pěstmi do matrace, "tohle je pravda! A teď už sakra vypadni."


You wanna be loved 13.

23. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 13.

Moje milé čtenářky, konečně jsem se dokopala a hlavně prohrabala přes tu horu učení, která mě zavalila. Ale kdy přidám tu další bohužel netuším, protože jsem ještě nezačala (vážně, času je málo, ručičky jedny :D) a navíc mě čeká "maturantský ples" takže přípravy vrcholí a čas opravdu není. Každopádně doufám, že si tuhle kapitolku užijete a že v neděli tu na vás bude čekat pokračování...

Nečekejte to, co jste čekaly... všechno bude jinak a nejspíš vás tím úplně nepotěším...


Znovu se ke mně otočil a pomalu přikývl, "já vím, ale musíš být přece i trochu sobecký!"
"To budu, ale né s tebou. S tebou to prostě nedokážu." Přehodil jsem si jeho tašku přes rameno a natáhl k němu dlaň, "tak pojď, ať nepřijdeme pozdě na hodinu."


You wanna be loved 12.

20. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 12.

Tak, je tu další kapitolka, přesně jak jsem slibovala. Sebastian vyřeší své problémy a my (spíše vy) si budete moci oddychnout. Aspoň do další kapitolky, která bude ... jiná :D Přeji vám příjemné čtení a děkuju, že tak úžasně komentujete, vážně. Protože nic mě nenakopne tolik, jako ty vaše komentáře :*


"Blaine nevyhraje, né když jde o tebe. Vím, že kdybych tě tu nechal, snažil by se mi skrz tebe ublížit."
"Ublížit tobě skrze mě? Nechápu to."
"To nevadí… teď to neřeš, ano? Protože já tu budu a budu se rvát až do úplného konce."
"Mohl bych dnes zůstat tady?" Zeptal jsem se a ukázal na jeho postel, "tady s tebou?"


You wanna be loved 11.

18. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 11.

Jako první jsem se Vám chtěla omluvit, mé drahé čtenářky, ale maturitní ročník mi dává vážně zabrat, zvlášť teď, když zbývá pár dní do pololetí. Navíc jsem dnes od rána (kdy jsem se prostě probudila a nemohla spát) začetla do knížky Hvězdy nám nepřály, o které už mluvila Káťulka ►tady◄ a musím říct, že mě vážně dostala... Je naprosto neskutečná, ale nebudu se tu o ní rozepisovat...Do tohoto článku to nepatří, protože je tu konečně další kapitolka, a druhý, podstatnější důvod je ten, že prostě potřebuju čas to pochopit, příjmout to a hlavně se uklidnit, protože jen si na to vzpomenu, mám slzy v očích. Opravdu ji vřele doporučuju... A teď vám přeji... UŽIJTE SI TUHLE KAPITOLKU!
"Tak promiň," ušklíbl se a lehce přitiskl své rty na ty mé, pomalu, jemně, jako by se omlouval, přitom jsem to byl já, kdo všechno způsobil.
"Sebe, ještě něco," zamumlal jsem, když se odtáhl a vytáhl jsem z kapsy mobil, "co má potom znamenat toto?" Ukázal jsem mu sms, co mi od Blainea přišla a to nejspíš byla chyba.


You wanna be loved 10.

14. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 10.


Je tu další kapitolka, ufff... musím říct, že mi dala tak trochu zabrat. A kdy bude další bohužel zatím netuším, jelikož se učím vážně "každou volnou chvilku" a doháním, co to jen jde :D Hlavně, učitelé se zbláznili a rozhodli se, že nám ještě před koncem pololetí uškvaří mozky, proto soucítím s každým, kdo to má podobně (a těm, kteří studujou na výškách a mají před sebou zkoušekové držím palce!!!)Mimochodem dnes, 14. 1. slaví Thomas Grant GUSTIN své 24. narozeniny! takže mu samozřejmě přeju všechno nejlepší, ale tuhle kapitolku bych chtěla věnovat Káťulce, která má narozeniny zítra! Všechno nejlepší!!! :*"Promiň, Jeffe, chtěli jsme si to nechat pro sebe, dokud si nebudeme jistí," řekl jsem s pohledem upřeným na velké vchodové dveře, ze kterých se stále ozývaly mužské hlasy, "a omlouvám se, ale… musím pryč."
Vytrhl jsem se z jeho sevření a utíkal do pokoje.


You wanna be loved 9.

11. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 9.

Jen taková technická :D Pomalu se v tom ztrácím, takže teď bude prostě "pondělí" bez ohledu na to, co za den mělo být :D A taky nevím, kdy bude další kapitolka, protože do školy je toho teď fakt hodně, ale pokusím se ještě dnes a zítra toho napsat co "nejvíc". O tom, kdy bude nová kapitolka vás budu určitě informovat (minimálně v komentářích)
Děkuji za pochopení :P a přeji příjemné čtení.


"Nedělám, ale myslel jsem, že na to přijdeš." Pokrčil rameny, "ale jak říkám, je to jednoduché." Políbil mě na špičku nosu a do mého ucha zašeptal, "jsem šťastný. Mám všechno, co jsem si přál. Mám tebe."
"Bassi," vydechl jsem a stulil se do jeho náruče, "strašně moc tě miluju, víš to?"
"Doufám, v to."


Grant Gustin na focení photoshootu pro Arrow

10. ledna 2014 v 21:05 ° Novinky na Blogu °

Grant Gustin na focení photoshootu pro Arrow (FLASH)

Ano, ano, jak tak bloudím po stránkách a snažím se nějak doplnit energii a zapomenout na to, co mě dneska totálně vytočilo, objevím tohle! Takový skvost, u kterého mi srdce skáče radostí a sliny bez přestání kapou do klávesnice, no ale řekněte... jde to jinak? Když ho takto vidíte?...
Hned se vrhám na napsání další kapitolky, abych ji mohla zítra zveřejnit, protože jinak bych se asi uslintala k smrti! :D
No posuďte sami... protože já myslím, že bych k tomu měla vážně dobrej důvod! :D :DYou wanna be loved 8.

9. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 8.

Vím, vím, že některé možná budete přemýšlet, proč tu mám na úvod těchto pár vět, když těmi minulá kapitolka nekončila. Proto předem říkám, je to jen tak, pro návaznost, a žádný hlubší důvod to nemá. :D Možná je to i proto, že toto je to hlavní, na které jste všichni čekali, jak to dopadne a já to uhrála do pozadí... tak teď... teď přichází ta chvíle.
Přeji příjemné čtení...


"Ale nechci žádný horor, krvák, nic násilného. Vážně! Nemám to rád!" Řekl jsem pevným hlasem.
"Samozřejmě, výběr filmu nechám na tobě."
"Skvělé."
"Skvělé," zopakoval a pak dodal, "tak třeba v devět?"


You wanna be loved 7.

8. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 7.

Je tu další kapitolka a (samozřejmě jako obvykle) doufám, že se vám bude líbit :)"Jak říkám, volný průběh, nic víc."
Jeff horlivě přikývl a tleskl do dlaní, "třeba se nakonec ze Sebastiana stane beznadějný romantik."
"Pochybuju," protočil jsem oči a zastavil se, "Jeffe, jak jsem se vlastně dostal z vašeho pokoje?"


Nestíhám... :(

7. ledna 2014 v 19:55

Moje milé, úžasné čtenářky...

Ani nevíte, jak je mi líto, že poruším své každodenní zveřejňování nového dílu, ale návrat do školy byl krutý a jako na správného maturanta se nám toho před koncem pololetí nahrnulo tolik, že nevím, co dřív a to je i důvod, proč jsem kapitolku nestihla dopsat...You wanna be loved 6.

6. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 6.

Nečekaně je tu další kapitolka. Stihla jsem to a popravdě, chvíli jsem se rozmýšlela, jestli vám ji nemám nechat až na zítřek. Ale pak jsem si řekla ne, když už tak už a navíc, není na ní nic extra, vlastně je to taková kapitolka Kurt, Jeff a jeho přesvědčovací schopnosti :D I když tam není tak často jako obvykle, náš milovaný "Sebastian, Sebastian, Sebastian, Sebastian,..." :D doufám, že se Vám bude líbit!
/Zároveň chci poděkovat Ivorynce za komentář, ale prostě nejde povolit, normálně s tím problém nemám, ale v poslední době mi ten blog vážně blbne. Takže děkuju :*/
A tahle kapitolka je pro všechny, které si stejně jako já přejete, aby se Kurt se Sebastianem dali dohromady :D


Netušil jsem, proč jsem všechno tohle dělal, proč jsem přistupoval na jeho hry, nechal se od něj popichovat a už vůbec jsem nechápal, proč mé srdce poskočilo radostí pokaždé, když ho uvidělo a to nemluvím o tom, jak se rozbušilo, když se mě čirou náhodou dotknul.
Zhluboka jsem se nadechl, přesvědčujíc sám sebe, že pro mě nic neznamená a poté zaklepal na dveře jeho pokoje, "můžeme?"


You wanna be loved 5.

5. ledna 2014 v 20:05 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 5.

Zpoždění, já vím, ale úplně jsem na to zapomněla :D Omlouvám se!
Je tu další kapitolka. Kurt si promluví s Blainem... Jak bude reagovat se dočtete v následující kapitolce.
Ale neradujme se předčasně... Nic nemusí být tak skvělé, jak se na první pohled zdá!
Příjemné čtení a všem, kteří jdou zítra do školy stejně, jako já přeju "upřímnou soustrast" a ještě jednou hodně štěstí do druhé poloviny školního roku :)


"Samozřejmě že ne, co si o mě myslíš!" Vykřikl jsem a odmítavě zakroutil hlavou, "ne, bylo to prostě… jen trochu vášnivější než s Blainem."
"Takže připouštíš, že Sebastian, nebo jak se jmenuje, líbá lépe?"
"Nejspíš," pokrčil jsem rameny, "ale tohle vážně řešit nechci. Co u vás?"
"Ále," protáhla a usmála se, "však to znáš…"


You wanna be loved 4.

4. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 4.

Je tu další kapitolka, kterou jste si teda odhlasovali :D Jsem ráda, že vás povídka oslovila a líbí se vám :)
Tahle kapitolka bude taková svěřovací a stím souvisí fakt, že nám Sebastian odhalí svou "minulost", tak vám všem přeji příjemné čtení.
A děkuji za komentáře! Neuvěřitelně nakopávají a jsou takovým hnacím pohonem. Děkuji :*"V pořádku," pokrčil jsem rameny, "je to vaše věc. Dobrou."
Něco nesrozumitelného zamumlal a já se došoural do svého pokoje, kde jsem se svalil do postele… "Co to mělo znamenat? Sebastian a zamilovat se? To byl vážně jen blbej vtip. A ještě k tomu do mě? Nevím, jestli byl Blaine tak opilej nebo kde na to přišel, ale tohle přece nemohla být pravda… "


You wanna be loved 3.

3. ledna 2014 v 20:00 ° YOU WANNA BE LOVED

You wanna be loved 3.


Jó! Je to tu! Chtěla bych vám všem poděkovat za úžasné komentáře, které jste mi u předchozí kapitolky napsaly, protože mě neuvěřitelně nakoply! Věřte, nebo ne, ale hned se líp píše, když víte, že se na to ostatní těší… a nejspíš i proto jsem dopsala třetí kapitolku, a zároveň se vrhla na čtvrtou, kterou už mám taky z více jak poloviny hotovou!
Tak Vám přeji příjemné čtení…

!!!UPOZORNĚNÍ … tak trochu ROMANTIKA!!!"Skvělé!" S těmito slovy si navlékl na ruku hodinky a zmizel. Pověsil jsem ručník na topení a vešel do pokoje. První den vyučování zamnou, a cítil jsem se skvěle. I přes mého souseda, kvůli kterému je mé srdce a můj rozum v rozepři, i přesto, že Blaine miluje jiného… I přesto jsem se tu cítil vždy vítaný.