Dorea naplánovala další "Glee czech fest"

3. listopadu 2013 v 14:42 |  ° Novinky na Blogu °

Ano, ano, ano...

je to tady, aneb Dorea naplánovala druhý ročník Glee czech festu, který se uskuteční v prosinci. Už jste to zaznamenali? A chystáte se zapojit? Já to minulý rok nějak prošvihla, teprve jsem se psaním začínala a nějak jsem se na to necítila, každopádně letos se zapojit chci.
Nevím tedy, jestli napíšu něco ke všem tématům, ale minimálně 2-3 bych napsala ráda...
A tady je již její oficiální sdělení, které samozřejmě najdete na jejím blogu http://dorea.blog.cz/
(já ho pouze kopírovala)

 

GLEE CZECH FEST 9. 12. 2013 - 15. 12. 2013


9. 12. Jaký otec, takový syn
10. 12. Neobvyklá dovolená
11. 12. První školní den
12. 12. Úřední omyl
13. 12. Pod světly lampionů
14. 12. Nevyřčené otázky
15. 12. Mazlíček

Témata a týden pro Glee Czech Fest jsou na světě! Děkuji všem, kteří mi poslali své náměty a těm, kteří mi připomněli, že mi to trvá moc dlouho ;)
Doufám, že si mezi nimi opět vyberete ta svá a vznikne co nejvíce povídek, fanartů popřípadě čehokoli jiného, na co jste šikovní :)
Žánr, přístupnost či pairing vašich příspěvků je zcela na vás. Můžete psát AU, Crossover… cokoli vás napadne. Můžete přispět drabbletem nebo povídkou o deseti tisíci slovech. Jestli máte jakoukoli otázku, můžete se zeptat tady v komentářích nebo na festovém tumblr gleeczechfest.tumblr.com/ask nebo na thedorea.com/ask nebo na mém mailu doradorea@gmail.com .
Pokud budete své dílo zveřejňovat na tumblr, prosím otagujte jej jako glee czech fest. A vy, kteří zveřejňujete na jiných blozích, než na tumblr, dejte o svém dílku vědět, ať si ho můžou přečíst i ostatní (třeba tady na blogu v komentářích, popřípadě skrz submit button na tumblr, gleeczechfest.tumblr.com/submit )
A teď už vám přeji ať vás líbá múza a máte plno nápadů na povídky.
Zdraví Dorea.


Tak co, co říkáte na témata? Padlo vám nějaké do "oka" ? :D
Jak už jsem říkala, já se plánuju zapojit. To rozhodně a už mám dokonce pár nápadů.
Rozhodla jsem se ale, že to nebude jen "Klaine", i když do toho se tady dám, ale pustím se i do ne příliš milovaného páru jako Kurtbastian :D a také plánuju do nějakého tématu napsat povídku Finchel.
Tak jen doufám, že se nás zapojí co nejvíc, ať už povídkou, kresbou, nebo prostě čímkoliv. Není žádné omezení, žádné dané páry, nebo dějové linky. Máme volnou ruku a můžeme nechat fantazii, aby formovala naše myšlenky.
Tak Vám i já, sama za sebe přeju hodně štěstí!

A další díl Skrytého nepřítele bude už dnes, v neděli v mou obvyklou hodinu.
Budu se na vás těšit!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama