Srpen 2013

Věř mi 9.

29. srpna 2013 v 12:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 9.

Vím, že v této části je víc písniček, než děje, ale… Myslím, že ty písničky vystihují všechno …
(Většinu z nich zpívají ženy, ale snad to nebude problém… :*)
PS: Jednu z písniček jakože "napsal on-Blaine" i když je původně od zpěváka jménem James Blunt!)

Takže příjemné čtení a jen vá chci říct, jak už jsem reagovala v komentářích, epilog bude šťastnější, než jsem původně plánovala, takže se není čeho bát :*Věř mi 8.

28. srpna 2013 v 12:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 8.

(Pokud jste nečetli minulou kapitolku --> TADY)

Tak další kapitolka. Už jsem vám to říkala několikrát, že s plánováním mi to moc dobře nejde. Po tomto bude ještě jedna, kraťučká kapitolka z pohledu Kurta a potom konečně slíbený epilog! Tím tahle "nepovedená" jednorázovka bude u konce. Musím říct, že v této části jsem se nějak rozepsala, i když jiným stylem, než jsem u sebe zvyklá tak doufám, že se vám to bude líbit.
!!! Příjemné čtení a pro ty plačtivější, nachystejte kapesníčky :* !!!


"Kurte," pousmál se a setřel mi slzu, která máčela límeček mé fialové košile, "ano?" zeptal jsem se a nechápavě se na něj podíval. "Miluju tě."
"Já tebe," přikýl jsem, přitáhl si jej k sobě a vrhnul jsem se na jeho rty. Šílel jsem z jeho rukou, přejíždějících po mojich bocích, a když mi zkousnul spodní ret, neubránil jsem se slastnému vydechnutí.


Ach depkařím :D

27. srpna 2013 v 20:49 ° Níkísek a blog °

Ach depkařím... ze všeho :DOhhh nezdá se to, ale psaní posledního dílu před epilogem z Blaineova pohledu mě dostává do kolen :D Nevím, do čeho jsem se to zase pustila, ale už jsem si u toho i pobrečela, sice jen trochu, ale stejně... nechápu, proč jsem to tak vymyslela, ale jsem ráda za to, že nechám otevřený konec, třeba někdy ...
Doufám, že touto kapitolkou, kterou zítra zveřejním poznáte i Blaineovu druhou stránku, tu, kterou tak dokonale schovával, a doufám, že se vám bude líbit :)

Jinak jsem viděla video, kde Darren prozrazuje pár detailů z 5. série :D (mimochodem, on je tam k sežrání :D)Věř mi 7.

27. srpna 2013 v 15:10 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 7.

Tak je tu další kapitolka a je kratší (o dost), než jste zvyklé, ale má to důvod (tzv. to je nová forma omluvy, svádím to na to, že to má nějaký smysl, nějaký vážný důvod) ! Celkem důležitej důvod (aspoň pro mě *vidíte to, už zase ...). Chtěla jsem to nacpat do jedné, ale nakonec jsem se rozhodla, že z té jedné, která by byla přeplněná, udělám raději dvě kratší. Tahle je obyčejně z pohledu Kurta a ta druhá bude z pohledu Blainea. Možná se o něm dozvíme něco víc :)
Takže si to užijte a dejte vědět, jestli se líbila :*


"Já to vím, ale-. Tak pomůžeš mi, nebo ne?" zeptal jsem se, vytahujíc z mého batohu tu malou krabičku.
"Kam?" Jeho oči upřely pohled na mé předloktí a já k němu natáhnul levou ruku. "Děkuju," zašeptal jsem, ještě než jsem se zmocnil jeho rtů. Aspoň na chvíli. Aspoň na chvíli mi jeho horký dech pomohl oddálit tu bolest, která stále přicházela… tu bolest, kterou jsem nedokázal příjmout, tu bolest, která mě nutila dělat špatná rozhodnutí.Věř mi 6.

25. srpna 2013 v 12:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 6.

☺ Tak konečně je tu další kapitolka. Vím, že to chvíli trvalo, ale odpolední mi vážně moc nedovolovala psát. Ráno jsem dospávala a než jsem se nadála, už zase jsem musela do práce, takže jsem nad to sedla včera večer a něco málo napsala. Tak doufám, že se Vám bude líbit... Jinak se pomalu blížíme k závěru. Plánuju, že sedmá kapitolka bude ta poslední a pak nejspíš přibude i nějaký krátký epilog. (I když to mám naplánované, vážně netuším, jak to bude doopravdy. Však mě znáte... :D)

Tak příjemné čtení

"Pojď Kurte," pobídla mě a chytila kolem pasu, aby to vypadalo, že mě starostlivě přidržuje. Když jsme ale zašli za roh, začala se smát, "mám skvělé nápady, nemyslíš?"
"Úžasné," přikývl jsem a vtisknul jí pusu na tvář. "Děkuju, máš to u mě," dodal jsem, když jsem jí zamával a vyrazil po schodech na střechu. Na střechu za Blainem. Za mým Blainem.Věř mi 5.

21. srpna 2013 v 0:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 5.

Tak přináším další kapitolku, která se mi podařila splácat, ale jelikož jsem teď vážně celé odpoledne až do večera v práci a ráno dospávám (většinou) takže na psaní nějak není čas :( Takže netuším, kdy přidám další kapitolku (možná už poslední, nebo předposlední) ale chtěla bych (snad) v pátek večer, nebo v sobotu ráno :)

Příjemné čtení :*

"Děkuju, vážně-děkuju," vydechl jsem, zavřel oči a přitiskl se k němu. Všechny zlé předtuchy, které jsem dnes večer měl zmizely jako pára nad hrncem, jediné, co tu zbylo, když mě položil do postele, byla zamilovanost.
Blaine si přilehl vedle mě, přehodil přes nás peřinu a já se k němu s úsměvem přitiskl.
"Dobrou noc," zašeptal a já sotva znatelně přikývl, jelikož jsem už byl jednou nohou v říši snů.To snad nééé :D SPOILERY

20. srpna 2013 v 9:09 ° Novinky na Blogu °

Klaine, Klaine, Klaine!!!


Sotva rozlepím oči, ještě si ani nestihnu postěžovat, jak mě z té práce všechno bolí a .... málem to se mnou klepne! Příjdu na net a vyskočí na mě tohle video!

A moje reakce?
Tohle ji dokonale vystihuje!!!! ! ! SPOILERY ! ! !

! ! ! SPOILERY ! ! !
! ! ! SPOILERY ! ! !

Koukáte na vlastní nebezpečí!


Věř mi 4.

18. srpna 2013 v 0:00 ° VĚŘ MI... °


Věř mi 4.

Tak a je tu další kapitolka :) Doufám, že se Vám bude líbit ..."Líbilo se ti to?" zeptal se mě, jako by to slzy v mých očích nevyjadřovaly dost jasně.

"Ty se vůbec ptáš?" usmál jsem se a bez váhání jej políbil. "Miluju tě," zašeptal jsem, když jsem se od něj odtáhl a propletl si své prsty v ty jeho. Najednou jsem měl pocit, že jsem právě potkal lásku svého života. Teď jsem si byl opravdu jistý. A další věc, u které jsem si byl sto procentně jisté bylo, že pro Blainea bych udělal cokoliv. Opravdu cokoliv.Odpoledne fuč ...

17. srpna 2013 v 19:02 ° Níkísek a blog °

Moje milé, zlaté, nejlepčejší čtenářky :)
Chtěla jsem se Vám (tak trochu předčasně) omluvit za přidávání článků příští týden, mám totiž brigádu (což by tak nevadilo), ale mám odpolední. A co znamená odpolední? Odpolední=odpoledne v -ehmm- (však víte).


Věř mi 3.

15. srpna 2013 v 0:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 3.

A je tu další kapitolka. Neodehrává se v ní nic extrémního, přesto ale doufám, že se vám bude líbit. Příjemné čtení :*

A také jsem Vám chtěla poděkovat za všechny ty úžasné komentáře, které mi tu (nejen pod povídkami) necháváte. Je úžasné vědět, že to opravdu někdo čte, že se to někomu líbí a že si u čtení někdy i popláčete. Mám Vás ráda, čtenářky moje :* Jste prostě ty nejlepší, píšete nejúžasnější komentáře a já nevím, co bych si bez Vás počala.

Takže tahle kapitolka je věnovaná Vám všem :)

Jmenovitě: Christy, Andílkovi, Rachel22, Janičce, Cherry La´Push, a samozřejmě i Káťulce, která se momentálně dovolenkuje :*
(A také všem ostatním, kteří si najdou chvíli ze svého drahoceného času a přečtou si některou z mých povídek. Neskutečně si toho vážím :)

* * *

"Uděláš to sám, nebo ti mám pomoct?"
"Prosím," zašeptal Kurt a podal mu krabičku zpátky, "udělej to ty, sám si na to ještě netroufám."
"Dobře," usmál se Blaine a vzal jeho žiletku do ruky. "Miluju tě, nikdy bych ti nelhal."
"Já vím," přikývl modroočko se slzama v očích, "bude ti líp, uleví se ti a já tady s tebou budu, dokud mě budeš potřebovat." dodal Blaine a pevně sevřel jeho zápěstí v dlani."Spoiler" fotky k 5. sérii

13. srpna 2013 v 10:55 ° Novinky na Blogu °

SPOILER FOTKY K 5. SÉRII


Ano, ano. Natáčení je v plném proudu a po internetu začaly kolovat fotky! (Ať žijou glee paparazzi!)
Možná jste je už viděli, já jsem z nich nadšená, protože se tam ukážou Warblers (Sebastian ... mucq :*) !!!
A Klaine očividně natáčeli společnou scénu... No pokud chcete víc, koukněte na fotky do celého článku :)

Ouuu jé, já jsem tak nadšená, že se jdu opět chvíli pustit do psaní, než půjdu udělat oběd...
Hezký den a (pokud jdete obědvat, tak přeju) dobrou chuť!


Věř mi 2.

12. srpna 2013 v 0:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 2.


Tak jsem zpět z dovolené a přináším vám další díl "Věř mi".
Doufám, že se Vám bude líbit.


"Kurte ještě … myslíš, že bys mi mohl dát své číslo?" ozvalo se vedle mě a já se s leknutím otočil. "Jo jasně." vykoktal jsem a rychle mu číslo nadiktoval.
"Tak zítra." rozloučil se a tentokrát už opravdu došel ke své motorce, kde si nasadil helmu, s krátkým úsměvem mi zamával a nakonec se rozjel na druhou stranu.
"Jsi v tom až po uši Kurte Hummele!" povzdechl jsem si, když jsem se zasněným úsměvem zařadil jedničku a pomalu se rozjel domů.


Udovolenkovaná z dovolené

11. srpna 2013 v 19:36 ° Níkísek a blog °

Zdravím!!!Konečně jsem doma, z původních pár dní se to protáhlo na celý týden a kolem mě teď leží hromady věcí, které křičí "sakra Nikolo vybal mě!" a já na ně z vysoka kašlu. Jsem unavééénááá :D Nic se mi nechce a ... však to znáte :DVěř mi 1.

7. srpna 2013 v 12:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi 1.


Tak a je tu první "kapitolka". Je to takový delší úvod do všeho-do celého děje.
Doufám, že si ji užijete :)


Věř mi ...

7. srpna 2013 v 0:00 ° VĚŘ MI... °

Věř mi

Ještě před tím, než vás zahltím kecama ohledně té "rozvinuté" jednorázovky, chtěla bych popřát KÁŤULCE hodně štěstí, i z dovolené Ti držím palečky, ať ti to dneska výjde přesně podle tvých představ!!! :* Myslím na tebe!

Z jednorázovky se stalo něco krapet delšího, takže tady to je. Počítám, že to bude mít jen 4-5. kapitolek, včetně závěru-epilogu. Doufám, že Vám nebude vadit, že sem to takto protáhla. Já bych to i zkrátila, ale přišlo mi, že by to bylo hrozně useknuté :D A když byl nápad...