Párty

19. srpna 2012 v 12:29 |  ° Navždy spolu (Klaine) °

Párty

(Vypráví Kurt)Měl jsem všechno, co jsem si jen mohl přát.
Konečně jsem kvůli glee klubu získal přátele, kteří mě neposuzují podle mé orientace, ale podle mé osobnosti.
Získal jsem bratra (ikdyž nevlastního), protože jsem dohodil Carrol mému tátovi. Byla to láska na první pohled. Finn není můj úplnej bratr, ani úplně nevlastní. Carrol s Burtem se ještě nevzali. Mám ale takové tušení, že to brzo přijde.
A to ze všeho nejlepší v mém životě je, že jsem konečně našel svou spřízněnou duši. Blainea. Je to můj přítel. Je to on, kdo mi dodává odvahu, kdo mě miluje i se všemi mými nedostatky. Navíc má neskutečně krásné oříškově hnědé oči a černé kudrnaté vlasy, které pečlivě geluje. Bez gelu by prý nikdy nevyšel. Nechápu sice proč, ale snad ho někdy i bez gelu uvidím.
A to nejlepší bylo, když na důkaz lásky ke mně přestoupil na MCKinleyovu střední, aby mohl být více semno.
Musím si sním o tom dneš ještě promluvit. Nechci, aby kvůli mě stratil své kamarády, nebo postavení, které měl na Daltonu. Protože když je teď tady s náma v glee, nebude už uznávaný, pro svůj krásný hlas, ale bude vyvrhel školy jako my ostatní. Musím se ho narovinu zeptat, jestli mu za to stojím.
.
Když jsem přijížděl ke škole, už z dálky jsem viděl Blaine. Měl na sobě tmavě šedý kabát se zelenou šálou a zelené 3-4 kalhoty, které se mi na něm ohromě líbili. Celkově mu to ohromně slušelo a já byl, tak jako při každém pohledu na něj hrdý, že je to MŮJ přítel.
Když jsem zastavil, Blaine mi šel naproti. Přivítal mě polibkem na rty, po kterým jsem stále cítil motýlky v břiše. Chytil mě za ruku a vydali jsme se ke škole.
Najednou jsem se zarazil a vzpoměl jsem si na to, co jsem si připomínal ráno.
Musím se ho ještě jednou zeptat, jestli opravdu nelituje svého přřestupu.
"Blaine, chci se tě na něco zeptat" odpověděl jsem a díval jsem se mu do tváře. Musel jsem se však vyhýbat přímému pohledu do jeho očí, jinak bych byl ztracen a neřekl bych ani ň!
"Co se stalo Kurte?" zeptal se s obavami v hlase. Miloval jsem, když se o mě, nebo o nás strachoval.
"Celou noc jsem na to musel myslet Blaine. Hrozně si cením, co jsi pro mě a pro nás udělal svým gestem. Jsem rád, že jsi přestoupil na tuhle školu, abychom byli více spolu. Je to ten nejúžasnější dárek z lásky a důkaz, že mě opravdu miluješ. Ale pokud by jsi tu měl být nešťastný, pokud by ti měli chybět přátelé, nebo prstiž sboru, kterou jsi znal z Daltonu tak to pochopím. Pochopím jestli se vrátíš zpět a nebud....."
Blaine mě umlčel polibkem. Jeho rty se tiskly na mé a znemožnili mi doříct to co jsem měl tak pečlivě nacvičené. To mi ovšem až tak moc nevadilo, nic se totiž nevyrovnalo tomu, když mě Blaine chytil za pas a přitáhl si mě k sobě. Miloval jsem, když jsem mu dal ruce kolem jeho širokých ramen a když jsem objímal jeho krk.
Když nám oboum došel dech, nespokojeně jsme se od sebe odtrhli a usmáli se. Pustil jsem Blainea, aby mohl ustoupit, ale když jsem to udělal jeho ruce si mě přitáhli zpět.
"Kurte, kdy už přestaneš žvanit takové nesmysly. Miluji, když tě musím umlčet, ale ...hmmm.... Kdybych nechtěl přestoupit, neudělal bych to. Ničeho nelituji."
Řekl a podíval se do mých modrých očí a já vvěděl, že to myslí vážně.
"Měli bychom jít.." řekl jsem a vymanil se z Blaineova sevření, které povolil a chytil ho za ruku. Společně jsme šli ke škole a společně diskutovali o duetu, který jsme chtěli v glee zazpívat.
.
Když jsme došli ke skříňkám, čekala tam na nás Rachel a Mercedes.
Obě se přihlouple usmívali, když nás s Blainem viděli. Bylo mi to trochu trapné, protože na nás zírali jak na svatý obrázek. Když jsem se ale podíval na Blainea, nevipadal, že by mu to vadilo.
"Ahoj holky."Pozdravil je Blaine a já jsem jim kývl na pozdrav.
"Máme novinu!" řekla Rachel svým přehnaně dramatickým tonem.
"Máme? Já mám.. Sakra Rachel, ty by jsi si všechno přivlastnila." řekla jí rázným tonem Mercedes ikdyž v její tváři bylo vidět, že to tak nemyslela.
"Vždyť Ti s tím pomáhám, takže je to společné!" řekla Rachel a usmála se na nás.
"Všichni už to ví, jen vy jste se dnes nějak zdrželi." Řekla hnědovláska a Mercedes se zachichotala.
Hned mi bylo jasné, že nás s Blainem viděli od začátku až dokonce.
"Pořádám dnes párty. Pozvala jsem všechny z Glee tak doufám, že přijdete i vy. Je to Párty párů takže musíte přít oba, nebo ani jeden."
"Přijdeme rádi.." řekl Blaine a usmál se na mě. Samozřejmě jako vždy, když se na mě tak usmál jsem nebyl schopen slova a jen jsem přikývl.
"Super, tak v osm u mě." řekla Mercedes a nabídla Rachel rámě a odešli do třídy.¨
"Párty párů. To zní dobře, nemyslíš?" zeptal se mě Blaine, když jsme vytahovali věci ze skříněk.
"Jasně, těším se." řekl jsem upřímně a s úsměvem jsem zavřel skříňku a čekal na Blainea.

V tu chvíli se na chodbě objevili hokejsté a já věděl, že to nebude dobré.
"Vítej! Nový homozpěváčku!" křikl Dave s Tomasem a chrstli na mě i na Blaine ledově studenou tříšť a se smíchem jako vždy odešli.
"Doprdele to hrozně studí." řekl Blaine naštvaně.
"Promiň, vidíš Blaine, tohle je důvod našeho rozhovoru u auta. Tohle určitě nebylo naposledy, co jsme to schytali tříští. U mě je to takový denní chléb, já jsem si už zvykl, ale nechci, aby takhle ponižovali i tebe." Řekl jsem s lítostí nejen v očích, ale i v hlase.
"Náhodou, alespoň někdo mě tu nadšeně přivítal.." řekl Blaine a začal se smát.
"Je to sice zvláštní a taky trochu nepříjemné, ale přežít se to dá. A to kvůli tobě klidně vydržím."
Už už jsem chtěl něco namítnout, ale Blainovi rty se opět přitiskly na ty mé a já cítil tu příchuť borůvkové tříště.
"Vlastně je to takové zpestření našeho vztahu.."
řekl Blaine, když se jeho rty přesunuly k mému krku, po kterém pořád stíkala tříšť.
Blaine, nech si to na potom.." řekl jsem v rozpacích.
"Zachvíli začne hodina, musíme se jít umýt."
Odtrhl se od mého krku a letmo mě políbil na mé rty a společně jsme se šli umýt na záchody.
.
.
"No tak Kurte, už si něco vyber. Je půl osmé, není slušné přijít pozdě." řekl Blaine, který seděl na mé posteli a čekal, až se obleču.
"Pořád nevím co na sebe!" křikl jsem z koupelny a poté vyšel jen v triku a boxerkách ke skříni, abych naposledy zjistil, co si obléct.
Blaine si nepřítomně hrál s mobilem, ale když mě uviděl, stát tam oblečeného neoblečeného najednou se mu na tváři rozjasnil přidrzlý úsměv a seskočil z postele ke mě.
"Takhle mě provokuješ?" zeptal se a já se na něj nevinně otočil.
"Nemáš se na mě divat." řekl jsem a dál se věnoval s kříni s oblečením.
Blaine však došel až ke mně a přitáhl si mě k sobě. Chtěl jsem se mu vymanit z objetí, ale nepustil mě. Ikdyž byl jen o pár centimetrů vyšší, pořád byl o dost silnější.
"Jak se nemám dívat, když jsem gay a po pokoji na dosah mé ruky se prochází jen tak nalehko kluk s nejkrásnějším zadkem a nohama, jaké jsem kdy viděl." Řekl a usmál se.
Jemně jsem ho políbil a chtěl se odtáhnou, abych se konečně mohl věnovat oblečení, ale ten letmý polibek mu zřejmě nestačil. Přitáhl si mě na postel a přitiskl své rty na mé, chutnal po mentolu a cítil jsem, jak na jeho oholené tváři začínají opět růst vousy, které mě nepatrně škrábaly na tváři.
"Musím se obléct" řekl jsem mezi jeho naléhavými polibky.
"Přijdeme později" řekl a povalil mě na postel. Jeho polibky se prohlubovaly a já cítil jak mě ochutnává svým jazykem. Nebránil jsem se a rád jsem mu takové polibky oplácel. Nebyli totiž tak časté jako ty letmé polibky na rty.
"P-pp-říjít pozdě je ...nn-neslušné" vysoukal jsem ze sebe, když se Blainovi ústa přesunuli na můj bílí krk.
"Blaine, musím se už obléct!" řekl jsem a snažil jsem se vymanit z jeho objetí.
Nespokojeně zabručel, ale pustil mě.
"Stejně už přijdeme pozdě" řekl a na tváři měl nespokojený výraz."
Když jsem se na něj podíval musel jsem se začít smát. Seděl na posteli a na tváři měl výraz dítěte, kterému seberete jeho oblíbenou hračku.
"Ale notak Blaine, zítra je taky den. Burt s Carrol jedou pryč. Přijedou až v úterý."
řekl jsem a usmál se.
"Tvoji rodiče budou čtyři dny pryč a ty mi to říkáš jen tak?" řekl Blaine a nevěřícně vykulil oči!
"A co? Co je na tom mimořádného?" zeptal jsem se nezaujatě.
"Něco vymyslím neboj!" řekl nadšeně Blaine.
Když jsem byl konečně nachystaný a odcházeli jsme z domu, hodiny v kuchyni ukazovali 8:12 p.m"Ahoj Mercedes!" řekl jsem, když nám přišla otevřít dveře.
"Promiň, že jdeme pozdě, ale Kurt si nemohl vybrat, co si obleče.." řekl Blaine s vážným výrazem a já se na něj překvapeně podíval!
"Jo tak já jsem se nemohl -odtrhnout- od skříně jo?" zeptal jsem se nevěřícně a Blaine se na mě usmál, líbnul mě na tvář a šli jsme dolů do subterénu, kde se ta párty konala.
Opravdu jsme byli poslední, kdo nedorazil. Všichni už tam byli.
Rachel s Finnem, který na nás s úsměvem pokývl, Artei s Brittany, která mu seděla na klíně a něco mu šeptala do ucha, Mercedes s Puckem, kteří seděli na schodech a o něčem horlivě diskutovali a v neposlední řadě Quinn, která seděla v náruči Sama a když nás uviděla, vyskočila a nadšeně nás oba objala. Byla krásná jako vždy. Její zelené oči, orámované hustými řasami a její dokonalá pleť, kterou rámovali její vlnité blond vlasy.
"Konečně jste tu, čekáme jen na Vás" řekla a tajemně se usmála.
"Co vám tak trvalo..?" zeptala se mě a zvedla své dokonalé obočí.
"Radši se vrať za Sammem Popelko.." řekl jsem jí s úsměvem a pustil její ruku, kterou jsem do této chvíle držel.

Kdybych nebyl gay, byl bych zamilovaný do Quinn. Je krásná jako z pohádky, od její bezchybné pleti, po zdravé a krásné vlasy, a nesmím opomenout její dokonalou postavu.
Jsem nesmírně rád, že přišla do Glee. Je jedna z mých nejlepších kamarádek.

"Tak potom Kurte.." řekla a jemně mě líbla na tvář a do ucha mi pošeptala.."Je mi naprosto jasné, co vás s Blainem sdrželo. Chci slyšet detaily!" řekla a s úsměvem se otočila k Blainovi.
"Blaine jak je?.." řekla a také jej objala s malým líbnutím.

"Tak jsme tu všichni, tak párty může začít!!!" zakřičel Puck a na stůl položil dvě krabice.
Když je otevřel, začal z nich vytahovat snad všechen alkohol, který lze koupit.
Vína, rum, vodka, whisky, .... a Mercedes poté ještě donesla plnou bednu piv.
"! Tak a párty může začít!!" zakřičela a bylo na ní znát, že nejspíše už ochutnávala.

Podíval jsem se na Blaina a ten na mě. Začali jsme se ohromně smát.

Když jsme byli všichni sesedlí kolem stolu, Quinn si stoupla a řekla..
"Ráda bych pronesla první přípitek, dokud jsme všichni střízlivý! Na Blaina a Kurta. Ať vám to spolu dlouho vydrží. Kurt nikdy nezářil tak, jak září od chvíle, kdy je s tebou Blaine. A chci ti jen říct, že pokud mu někdy provedeš něco, cokoliv zlého, cokoliv špatného, věř, že si tě najdu a ukážu ti pomstu ženy!" řekla s krutým úsměvem až se mi objevila husí kůže.
"Ale notak Quinn, nebuď taková, mám s tebe husí kůži." řekl jsem opatrně.
"Ale klid Kurte, Vždyď víš, že chci být herečka, tak to trochu dramatizuji, chci být prostě herečka!" řekla se svým milým úsměvem.
Podíval jsem se zděšeně na Blainea, ale ten se jen usmál a chytl mě za ruku.
"Tak na Kurta a Blaine!" vykřikli všichni.
Samozřejmě jsem opět zčervenal a stiskl Blainovu ruku silněji. Byl jsem opravdu rád, že je tu semnou.

Asi po dvou až třech hodinách popíjení a diskutování o životě přišlo na peprnější otázky.
Všichni jsme polehávali na matracích všude kolem stolu, které jsme získali natočením reklamy. Každý ležel u svého partnera, nebo se zamilovaně objímali.
Také jsem už pochopil, proč to měla být párty pro páry. Nejspíše holky chtěli, aby se nikdo necítil sám a také chtěli zamezit tomu, aby se někdo jiný plazil po jejich klukovi.

"Blaine, chci se tě na něco zeptat.Líbal jsi se někdy s holkou?" zeptala se Brittana.
"Oh můj može, to snad ne.." pomyslel jsem si v duchu. Tahle otázka mi připoměla den, kdy jsem nebyl jistý sám sebou jestli jsem nebo nejsem gay. Tehdy mi právě Britty ukázala, že jsem 100% gay.
"Ale Britt, proč se na to ptáš?" zeptal jsem se opatrně.
"Však víš Kurte, když jsi byl ve fotbalovém týmu a nevěděl jsi jestli jsi na kluky nebo ne, pomohla jsem ti já, a myslím, že jsem si to opravdu užila. Líbal jsi skvěle a navíc jsem z tebe necítila ani hamburger, ani tabák, nic. A ta tvoje hladká pleť..."
"Dost Britt.. " zarazil jsem ji a byl jsem vděčný za šero v místnosti, které skrylo můj červený obličej.
"To jsi nám Kurte nikdy neřekl!" řekla naštvaně Rachel.
"A proč, nic to nebylo. Chvíli jsme se líbali a jsem se ujistil že jsem na kluky. Hotovo. Konec!" řekl jsem v rozpacích.
Cítil jsem jak se Blaine na mě podíval a povzbudivě mě chytil kolem pasu.
"Tak co Blaine..?" nenechala se Brittany odbít.
"Tak jo.. ano, líbal jsem se s holkou, asi před dvěma lety. Začal jsem s ní i chodit, ale nikdy jsem s ní nepocítil to co jsem poznal s Kurtem. Můj problém ovšem byl, že já jsem si nechtěl přiznat, že se mi líbí kluci. Proto jsem s ní začal chodit, a doufal jsem, že se změním. Po týdnu jsem to ukončil a uzavřel se do sebe. Před dvouma měsíci jsem uviděl Kurta, viděl jsem jak je sám na sebe hrdý a to mě inspirovalo. A hned po prvním pohledu jsem ho nemohl vymazat z hlavy. A pak, když jsem Kurta pozval na kafe jsem se opravdu utvrdil v tom, že jsem gay. Nic mě nezmění! Jsem gay a jsem za to rád, jinak bych nepotklal takového člověka jak jsi ty Kurte.." řekl a naklonil se ke mně. Najednou celý pokoj ztichnul a já opět vnímal jen Blainovi rty na mých. Jeho horký dech. Jeho rty chutnající po víně. Jeho ruce kolem pasu.
Když jsme se od sebe vzdálili a podívali se na ostatní, všichni byli zticha.
"Echmm.. Takhle dlouho mluvit jsem tě ještě neslyšela Blaine.. ale bylo to.. bylo vidět, že máš Kurta opravdu rád..." řekla Quinn do ticha a usmála se.
Najednou zase bylo v pokoji rušno. Všichni popíjeli, zpívali a po dalších dvou hodinách už všichni jen tak polehávali, nebo spali. V televizi běžela nějaká reality show, kterou jsem ale nevnímal. Vnímal jsem jen Blainea vedle sebe.
"Když se ke mně Blaine naklonil, zavřel jsem oči a očekával jeho rty na mých. Ty se ale ocitly úplně někde jinde. Opět mě políbil na krk a potom se dotkl mého ucha a pošeptal "Miluji Tě Kurte..."
V tmavé místnosti jsem našel jeho oči .." taky Tě miluji.." řekl jsem a překonal tu vzdálenost mezi našemi rty a políbil ho. Ten polibek mi připoměl ten, který jsem už dnes jednou zažil. Byl intenzivnější, naléhavější. Blainovi ruce si mě přitiskli blíže k Blainovu tělu, a nepustili mě, ani když polibek skončil. Oba jsme sotva popadali dech. Oči se nám klížili a tak jako všichni ostatní jsme se uvelebili v matracích a v objetí usnuli.


Ráno mě vzbudila něčí ruka ve vlasech. "Dobré ráno" zašeptal Blaine do ucha. "Všichni ještě spí" řekl a políbil mě do vlasů. Přitáhl jsem si jeho ruku, která mě neustále hladila ve vlasech ke svému pasu a přitiskl jsem se k němu.
"To co jsi včera řekl, že mě miluješ a že jsi si uvědomil kdo jsi až potom, co jsi mě poznal byla pravda?" zeptal jsem se šeptem.
"Samozřejmě, však si viděl. Skoro jsme nepili a jsem za to rád." řekl s úsměvem na tváři.
"Ale stejně bych si dal kafe, potřebuji něco, co mi dodá energii" řekl jsem stále trochu ospale.
"Tak uděláme kafe pro všechny, určitě ho budou taky potřebovat.." řekl Blaine a pustil mě, abychom mohli vstát.
U Mercedes jsem už několikrát byl, takže jsem věděl, kde co mají.
Blaine postavil vodu a já jsem se byl upravit do koupelny.
Když jsem vyšel Blaine zrovna zalíval poslední kafe a s úsměvem mi ho podával. Já ho ale položil zpátky a natáhl se k němu. Přitiskl jsem své rty na jeho krk a přibližoval se k uchu. Blaine si mě přitáhl blíž a pevně mě chytil. Miloval jsem jeho objetí. Cítil jsem se v bezpečí. Miloval jsem jeho vůni a jeho kudrnaté vlasy na zátylku. Když mé rty byly téměř u ucha pošeptal jsem mu "něco podobného by jsme si měli co nejdříve zopakovat.." řekl jsem a usmál jsem se.
"Abychom nevyšli ze cviku?" zašeptal Blaine a opět jako už tolikrát se naše rty setkali. Jeho rty jsem už znal nazpaměť. Věděl jsem, že i motýlí křídla ucítím pokaždé, když se mě Blaine jen dotkne. Cítil jsem to pouto mezi námi. Miloval jsem, když se mě dotýkal. Mé ruce opět skončili na jeho krku a jeho se jako vždy obtočili kolem mého pasu.
Jeho rty se vpíjely do mých ještě naléhavěji. Najednou jsem za sebou zaslyšel odkašlání..
"Ehmmm ..."
Odtrhl jsem se od Blainea, který nesouhlasně zamručel, ale když se otočil a uviděl Quinn, nepatrně sebou cukl a úsměv na tváři mu zmrzl.
"Tak už asi vím, co vás včera zdrželo, ale je od vás pěkné, že jste nám udělali kafe. Všichni už jsou vzhůru tak jsem se chtěla zeptat, jestli si to kafe vypijete s náma, nebo raději sami.. " řekla a nezadržela svůj jemný, dívčí smích.
Blaine se taky uvolnil a chytil mě kolem pasu.
"Jdeme za váma, my vás jen nechtěli vzbudit..." řekl galantně a usmál se..
"To je od vás velmi pěkné že jste se obětovali pro kolektiv, ale nevím nevím, kdo si ten klid užil víc." řekla Quinn a vytáhla ze skříňky tác, na který naskládala hrny s horkou kávou.
"Quinn, chtěl jsem se zeptat.." začal jsem nejistě ..
"Neboj Kurte, s tímto tě budu vydírat hodně dlouho.." řekla a usmála se na mě.
"Tak jdeme, protože kromě vás dvou, mě a Sama nejspíše všichni potřebují pořádného vyprošťováka.." řekla Quinn popadla tác s hrnkama, já vzal sušenky a Blaine mléko a cukr a šli jsme za ostatníma...


Nikola

Komentáře potěší :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bellathorne-tiffanyalvord bellathorne-tiffanyalvord | Web | 19. srpna 2012 v 12:41 | Reagovat

Veľmi pekne to je napísané :)

2 ilovegleeglee ilovegleeglee | Web | 19. srpna 2012 v 22:15 | Reagovat

Pěknééé moc, jako pokaždé když si čtu tvoje povídky. Usměv na rtech od začaku až do konce a takové povídky miluju :)))

3 Nikola Nikola | Web | 20. srpna 2012 v 16:36 | Reagovat

Děkuji moc holky, přesně tohle mě povzbuzuje v dalším psaním.
.mimochodem.
- ilovegleeglee -> Tvoje příběhy o Klaine jsou také úžasné. A taky se při nich usmívám a úplně vidím Kurta a Blaine, třeba jak se Kurt tváří, když mu Blaine řekne, že bude pracovat.
.
Tak ještě jednou děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama